fbpx
pukuotas-vejas-dovanu-kuponas (1)
pukuotas-vejas-dovanu-kuponas

Floristikos mokymai – puiki dovana ne tik artimajam, bet ir kolegai. Retas yra abejingas gėlių kerams. Tai gali būti nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas, savotiška meditacija, kūrybinio potencialo išlaisvinimas, o kai kam – pajamų šaltinis ar darbas.
Profesionalus floristas, kaip ir mėgėjas, turi išmanyti daug: botaniką – pažinti augalus ir jų struktūrą, meno istoriją – parinkti laikmečio detales, matematiką – neprasilenkti su dydžiais ir proporcijomis, chemiją – mokėti prailginti augalų gyvavimą, fiziką – parinkti kompozicijų svorio centrus, konstravimą – kuriant karkasus puokštėms ir kompozicijoms.
Šie kursai, skirti darbui ir hobiui, moko, rodo, kalba ir atskleidžia floristikos darbo užkulisius bei subtilybes.

 

Norite pasveikinti, ar išreikšti padėką, savo šiltus jausmus kolegoms, partneriams, artimiesiems? Gėlių prenumerata – dovana, kuri džiugina visus. Juk dėmesys svarbiausia! Reguliariai pristatoma gėlių puokštė – maloni staigmena, kuri pakelia nuotaiką, puošia namus ar darbo aplinką, daro ją jaukesne, reprezentatyvesne. 

Dovanodami gėlių prenumeratą, jūs iškart pasirinksite kada, kas kiek laiko ir kur norėtumėte, kad atkeliautų jūsų pasirinkto dydžio ir tipo gėlių puokštės. Nereikia jaudintis, jog pamiršote kokią nors progą, ar paskutinę minutę ieškoti tinkamos dovanos. Visomis šiomis detalėmis pasirūpinsime mes, “Pūkuotas vėjas” komanda. 

pukuotas-vejas-dovanu-kuponas

Ši praktiška dovana nudžiugins augalus mylintį ir savo laiką branginantį žmogų. Indvidualios konsultacijos metu patyrusi floristė susipažins su jūsų turimais augalais, įvertins jų būklę bei pasidalins priežiūros patarimais, ar tai būtų tinkamos vietos, žemės, didesnio vazono parinkimas, ar laistymo, tręšimo rėžimo nustatymas. Konsultacija suteiks aktualių teorinių ir praktinių žinių, kurios padės suprasti turimus augalus ir prižiūrėti juos taip, kad jie būtų sveiki ir vešlūs. Esant poreikiui, bus galima užsisakyti ir “PŪKUOTO VĖJO” siūlomas augalų priežiūros paslaugas. +aktyvi nuoroda.

Konsultacija, kaip suprojektuoti žaliąją erdvę namuose ar biure – puiki dovana tiems, kurie atranda augalų svarbą savo kasdienėje aplinkoje, ieško funkcionalaus subtilumo, bet nežino nuo ko pradėti. Profesionali floristė – gamtos meno dizaino praktikė, įvertins erdvę, apšvietimą, patalpų išdėstymą ir, išklausiusi pageidavimus, pateiks tinkamiausių augalų, jiems skirtų vazonų variantus bei išdėstymo planą. Esant poreikiui bus galima kreiptis dėl projekto įgyvendinimo ir tolimesnės augalų priežiūros.

pukuotas-vejas-dovanu-kuponas
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus su naujienomis!