Kursų įvairovė

Pradedantiems, pažengusiems, sezoniniai

Teorija ir praktika

Mokymų medžiaga ir praktinės užduotys

Mokymai Online

Prisijunk ten kur esi sau patogiu laiku!

Bendruomenė

Dėstytoja ir kursų dalyvės

Mokymų lektorė Neringa Paukštytė-Simonavičė

Esu „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė ir įkūrėja, gamtos meno dizaino praktikė, lektorė, verslininkė, dizainerė ir 3 sūnų mama. Jau daugiau kaip 15 metų užsiimu floristika, iš kurių 4 metus kuriu ir vedu kūrybinius, floristikos, edukacinius renginius ir dirbtuves.

Vazoniniai augalai ofisams biurams
Kodėl Floristikos kursai su manimi?

Floristika – tai tikras menas, leidžiantis išreikšti meilę gėlėms ir tuo pačiu atsiskleisti individualiam kūrybiniam potencialui.
Tačiau kiekvienas menas reikalauja tam tikrų techninių žinių, bei įgūdžių. Net ir turėdamas lakiausią vaizduotę, menininkas turi išmokti, kaip laikyti pieštuką, ir tik tada galės užsiimti kūryba. Lygiai tas pats galioja ir floristui – neužtenka turėti gėles ir kitas priemones reikalingas puokštei – reikalingos ir žinios, kaip visa tai teisingai ir taisyklingai sukomponuoti ir paversti tikru meno kūriniu.

Ar jums buvo taip nutikę, nusipirkote gėlių ir jos žydėjo tik tris dienas?
Draugės gimtadienis, o surišti puokštę – misija neįmanoma?
Vazoniniai augalai namuose atrodo lyg skaičiuojantys savo paskutines dienas, todėl neteikia estetinio džiaugsmo ir kyla klausimų kaip juos prižiūrėti?

Nepriklausomai nuo to ar esate mėgėjai, ar jau pažengę floristai- sau tinkamus kursus ras visi, tad drąsiai junkitės. https://pukuotasvejas.lt/parduotuve/

„Pūkuotas vėjas“ floristikos kursai naudingi jums, jei norite:

Pažinti augalus,
Išmokti derinti ir komponuoti augalus tarpusavyje,
Įgyti ir pažinti floristo profesiją sau patogiu tempu,
Mokytis iš bet kurios pasaulio vietos, nes mokymai vyksta virtualioje erdvėje,
Susikurti papildomas pajamas,
Kurti grožį, džiuginantį tave ir aplinkinius,
Lavinti savo gebėjimus – jausti aplinką, matyti ir pastebėti daugiau,
Ugdyti kūrybiškumą ir savirealizuotis,
Darbas/veikla su augalais – puiki meditacija,
Nusiteikti pozityviai ir būti smalsiam.

Floristų kursai vyksta grupėse, gėlių studijoje „Pūkuotas vėjas“ arba Online. Kiekvienam kurso dalyviui skiriama daug individualaus dėmesio, tad floristų kursai tampa išties labai vertingi ir naudingi.

Po kursų Jūs:

Žinosite kur ir kokias priemones ir medžiagas įsigyti darbui ir kūrybai,
Žinosite kaip parinkti tinkamus augalus puokštei, kompozicijai,
Mokėsite surišti puokštę spirale,
Sukomponuosite įvairias kompozicijas inde,
Mokėsite kurti fitokompozicijas (kambarinių augalų kompozicijas),
Žinosite kaip dirbti su dirbtiniais augalais, kad jie atrodytų lyg gyvos gėlės.

Kursų metu sužinosite:

Kaip pasirinkti augalus, kad jie žydėtų ilgiau nei tris dienas;
Kada verta rinktis puokštę, o kada kompoziciją inde;
Kaip teisingai surišti puokštę;
Kaip sukurti dėmesį pritraukiančias puokštes;
Kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos ir kaip jų išvengti rišant puokštę ar komponuojant kompoziciją;
Kaip dirbtiniai augalai gali puošti šventes ir namų erdves;
Kada vazoninių augalų kompozicijos geriau, nei keletas augalų atskirai.

Dalyvės, kurios mokėsi floristikos nuotoliniu būdu, atsiliepia pozityviai ir skatina kitus išbandyti šį mokymosi būdą, nes tai:

Patogu – mokotės ten, kur esate, iš bet kurio pasaulio vietos;
  Sutaupote papildomų išlaidų kelionei, maistui, apgyvendinimui (jei esate iš kito miesto);
Mokotės savu tempu;
Pakartotinai galite išklausyti, peržiūrėti paskaitą, ko realybėje nepavyktų padaryti;
Turite palaikymą iš kurso dalyvių ir mokytojos, kas yra labai svarbu mokymosi procesui;
Dalinatės atradimais, sekmėmis ir nesekmėmis su grupe;
Galite klausti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus bet kada viso mokymosi metu.
Susikursite papildomas pajamas;
Įgysite įgūdžių, nuo ko pradėti gėlių verslą;
Atrasite naują hobį;
Svajonę paversite realybe;
Įveiksite nuobodulį, nes tobulėsite ir mokysitės naujų dalykų;
Net jeigu nesiejate savo ateities su floristika – šios žinios jums bus naudingos prižiūrint savo namų gėles ar komponuojant puokštes ir siekiant nustebinti sau brangius žmones.

„Pūkuotas vėjas“ kursų baigimo pažymėjimas

Kurso dalyviai atlikę visus namų darbus Online praktiniuose 8 savaičių ”floristikos kursai pradedantiesiems“ mokymuose, gauna baigimo PAŽYMĖJIMĄ.

Mūsų klientų atsiliepimai
f
Julija Buinovska

Norėčiau pasidžiaugti, kad šių online mokymų pavadinimas „Floristikos mokymai“ darbui ir hobiui visiškai atitinka mokymų temas. Į šių kursų programą įdėta tiek daug žinių, kurių gali pakakti ne tik sukurti grožį savo namuose, bet ir pradėti savo verslą.

Irina Sirgėdė

Esu labai dėkinga už palaikymą, padrąsinimą, skatinimą tobulėti ir eiti toliau savo pasirinktu keliu. Esu rami, nes jaučiu stiprią ranką, kuri veda link tikslo ir svajonės išsipildymo.

sdsd
Bernadeta Stanevičiūtė

Buvo smagu išbandyti save, kurti, stebėti, bandyti, tyliai džiaugtis kursiokių darbais. Išsinešu daug įdomių idėjų, nemažai naujų įgūdžių, gerą nuotaiką ir pačius geriausius įspūdžius.

Toma Matulevičiūtė

Labai patiko tai, kad mokymus galėjau pažiūrėti man patogiu laiku. Jau seniai vis kirbėdavo mintis dalyvauti floristikos mokymuose, bet galimybių lankyti realius kursus nebuvo. Tai pats faktas, kad kursai nuotoliniai, man labai tiko.

Audra Jakušovienė

Nuotoliniu būdu mokytis galima! Šiuo laikotarpiu tai dar ir saugesnis būdas. Manau, kad žinios tos pačios, kaip realiuose kursuose, tik jų pateikimo forma kita, labiau tinkanti šiam laikmečiui.

Agnė Cicėnienė

Visų floristikos mokymų metu manęs neapleido jausmas, jog gaunu žymiai didesnę vertę nei tikėjausi. Panašiai kaip „perki vieną gauni du“. Įdėta tikrai daug pastangų ir širdies, labai vertinu ir dėkoju.

Monika Akromavičiūtė

Nesitikėjau, kad online galima tiek daug išmokti. Tiems, kurie nori atrasti save gėlių srityje, nuoširdžiai rekomenduoju pačią geriausią mokytoją Neringą.

Lina Jakubauskaitė

Online floristikos mokymams, sakau TAIP! Žinių čia galima gauti labai daug ir kiekvienas pasiima tiek, kiek nori, ar tiek, kiek reikia.

Anna Gončarienė

Kaip žmogui su floristika turinčiam nedaug patirties, kursai davė daug konkrečios informacijos vienoje vietoje.

Ginta Pilipuitienė

Man floristikos kelias buvo naujas ir nepažintas. Esu dirbanti, todėl labai patiko jūsų pasiūlymas gėlių meną išmokti nuotoliniu būdu. Dėkoju už teigiamas emocijas, iškeltus tikslus, floristikos žinias. Džiaugiuosi už save, kad pavyko tai, kas atrodė neįmanoma.

Karolina Grikštienė

Prisilietimas prie gėlių, kaip prie darbo įrankio buvo pirmas ir, tikiuosi, ne paskutinis. Labai džiauguosi, kad suradau šiuos nuostabius online kursus. Dėkoju mūsų nuostabiai ir nepakartojamai dėstytojai Neringai, kuri save atiduoda visu 100% darbui, o kartu ir mums. Ačiū visoms merginoms, kurių darbai buvo paskatinimas tobulėti.

Giedrė

Pirmąkart po ilgos pauzės ( kokių 8- 10 metų) vėl jaučiu kūrybinę aistrą širdyje, vėl gyvą savo sielą! Už tai esu ir visada būsiu dėkinga Jums, mano pirmajai floristikos mokytojai.

Brigita Nemanė

Floristikos mokymuose labai patiko, jog perėjome tikrai platų temų spektrą ir galėjau save išbandyti dirbant tiek su gyvomis, tiek su vazoninėmis, tiek su dirbtinėmis gėlėmis.

Janina Malčauskaitė

Ši kelionė buvo be proto įdomi ir naudinga. Tikrai išsinešu nemažą bagažą žinių, kurias taikysiu realiai. Sutikau tiek daug įdomių kolegių, kurios įkvėpė siekti daugiau, į kai ką žiūrėti paprasčiau.

Giedrė Sviklė

Nepaprastai džiaugiuosi, kad Neringos vedama, kursiokių palaikoma, šioje erdvėje radau „savo vietą po saulę“, galėjau pradėti nuo ten, kur esu, ir mokytis savo tempu, pagal savo galimybes, klysti, taisytis, bijoti ir vistiek bandyti, ryžtis ir augti.

Giedrė Leknienė

Floristikos online tikrai įmanoma išmokti, ypač kai tokia stipri mokomoji programa su tiek daug praktikos.

Neringa Šeirienė

Visą gyvenimą buvau arti augalų, bet šie kursai atvėrė dar vieną mano meilės augalams Pandoros skrynią. Ačiū už suteiktas žinias, pasidalintą praktiką. Ačiū už suteiktą galimybę prisiliesti prie jūsų profesijos. Gautos žinios atvėrė neribotas galimybes kurti, eksperimentuoti ir svarbiausia tai daryti ne savamoksliai, bet taip kaip reikia.

Gabrielė Bagdonaitė

Labai patiko išmokti gėlių priežiūros, nes toks ir buvo mano pagrindinis siekis! Labai smagu, kad išmokau derinti gėles, jas pakuoti, atsirinkti ir atskirti, kurios gėlės yra senos, kurios – ne. Džiaugiuosi, kad įsisukau į gėlių liūną, dabar galiu profesionaliai pasipuošti namus.

Oksana M.

Negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad karantino metu teko galimybė įgyvendinti seną svajonę. Susipažinti su gėlių pasauliu, darbu su gėlėmis, kurti, ir mėgautis tuo.

Rita Chopaitė

Tai mano pirmieji floristikos kursai. Esu tikrai patenkinta jais užpildžiusi žinių spragas. Smagu, kad buvo įtraukta ir pokalbių apie verslą. Tikrai pravers! Taip pat stebėti kolegių darbus, kurie tikrai nuostabūs.

Inesa Raštutytė

Floristikoje neužtenka tik išmanyti gėles. Reikia marketingo, psichologijos, agronomijos, estetikos žinių. Smagu, Neringa, kad jūs apie visa tai pagalvojate ir tuo su mumis dalinatės.

Jolita Povilaitytė – Daukantienė

Labai įdomios ir informatyvios buvo pirmosios temos. Iki tol nelabai ką žinojau apie gyvų gėlių priežiūrą, jų pavadinimus, ką jau bekalbėti apie puokštės rišimą. Su nekantrumu laukiau kiekvienos naujos temos. Ketinu tobulinti floristinius gebėjimus ir jais džiuginti artimuosius, draugus.

Lina Gadeikytė

Didžiausią padėką noriu tarti Neringai už plačią šypseną paskaitų metu ir už suteiktas naujas žinias. Visų paskaitų teorinės žinios buvo puikiai išreikštos ir suprantamos, kas buvo svarbiausia.

Sandra Pušinskaitė – Bredelienė

Nesigailiu, buvo labai įdomios paskaitos! Sužinojau labai daug, išmokau, ko nemokėjau. Nuoširdžiai ačiū ,,Pūkuotam vėjui” už žinias ir galimybę geriau pažinti gėles. Ačiū ir mokslo draugėms už palaikymą.