Parengėme išskirtinį kursą, kurio metu sužinosite:
kaip pasirinkti augalus, kad jie žydėtų ilgiau nei tris dienas;
kada verta rinktis puokštę, o kada kompoziciją inde;
kaip teisingai surišti puokštę;
kaip sukurti dėmesį pritraukiančias puokštes;
kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos ir kaip jų išvengti rišant puokštę ar komponuojant kompoziciją;
kaip dirbtiniai augalai gali puošti šventes ir namų erdves;
kada vazoninių augalų kompozicijos geriau, nei keletas augalų atskirai.

Po kurso jūs gebėsite:

Žinosite kur ir kokias priemones ir medžiagas įsigyti darbui ir kūrybai
Parinkti tinkamus augalus puokštei, kompozicijai;
Surišti puokštę spirale;
Sukomponuoti kompoziciją inde;
Kurti fitokompozicijas (kambarinių augalų kompozicijas);
Dirbti su dirbtiniais augalais, kad jie atrodytų lyg gyvos gėlės.

Kursai online „Floristika darbui ir hobiui“

TEORINĖ DALIS. Kiekvieną savaitę gausite teorinę medžiagą, susijusią su savaitės tema. Medžiaga bus pateikiama video, audio, JPG arba PDF formatu facebook grupėje.

TEMOS. Visa kurso medžiaga bus talpinama Facebook uždaroje grupėje. Pateikiama medžiaga yra susijusi su tos savaitės tema, tačiau jūs galėsite darbuotis savo tempu ir taip, kaip jums patogu.

1-oji savaitė: noriu būti floristu – nuo ko pradėti, ką turėti? Darbo įrankiai ir priemonės, kur jų įsigyti? Floristinių darbų fotografavimas;
2-oji savaitė: skintų gėlių priežiūra. Pakuotė. Transportavimas;
3-oji savaitė: puokštė, rišimas spirale;
4-oji savaitė: gėlių kompozicija inde ir flower box;
5-oji savaitė: vazoninių augalų komponavimas ir sodinimas inde;
6-oji savaitė: dirbtinių augalų kompozicijos;
7-8-oji savaitės: mokymų uždarymas, konsultacijos, namų darbų iš visų temų užbaigimas, atsiskaitymas, pažymėjimų įteikimas.

Mokymų paketas „Pumpuras“ pradedantiesiems

Tai yra 1 savaitės trukmės mokymai, kurie yra pirmas žingsnis į 8 savaičių trukmės kursą. Pasibaigus šios vienos savaitės mokymams jūs galėsite pasirinkti – ar norite tęsti mokymus pasirinkdami 8 savaičių kursą ar ne.

Į vienos savaitės trukmės mokymus įeina:
viena interaktyvi ir aiški vaizdo pamoka;
1 praktinių užduočių paketas;
1 vaizdo konferencijos kiekvienai temai klausimų/atsakymų sesijos;
darbas uždaroje facebook grupėje;
konsultacijos raštu uždaroje facebook grupėje.

Floristikos mokymai: „Žiedas“

Praktiniai ir lengvai suprantami nuotoliniai kursai. 

Į 8 savaičių trukmės mokymus įeina:
8 interaktyvios ir aiškios vaizdo pamokos;
7 praktinių užduočių paketas;
7 vaizdo konferencijos kiekvienai temai klausimų/atsakymų sesijos;
darbas uždaroje facebook grupėje;
konsultacijos raštu uždaroje facebook grupėje. 

Floristikos mokymai: „Žydėjimas“

Praktiniai ir lengvai suprantami nuotoliniai kursai. 

8 interaktyvios ir aiškios vaizdo pamokos;
7 praktinių užduočių paketas;
7 vaizdo konferencijos kiekvienai temai klausimų/atsakymų sesijos;
darbas uždaroje facebook grupėje;
konsultacijos raštu uždaroje facebook grupėje.
 + 6 asmenines konsultacijos internetu (1 vnt./akad.val.)

Mokymai vyks: uždaroje Facebook grupėje;
Kiekvieną savaitę paskaitų įrašai + pavyzdžiai + namų darbų užduotys + papildoma medžiaga;
Kiekvieną savaitę atsakysime į jūsų užduodamus klausimus pagal mokymų temas.

* Jeigu tą dieną seminare dalyvauti negalėsite, turėsite galimybę peržiūrėti įrašą jums patogiu metu.
* Internetiniai seminarai vyks naudojant ZOOM programėlę. Kiekvienas seminaras turės savo nuorodą – ją rasite mokymų grupėje.

Kurso dalyviai atlikę visus namų darbus Online praktiniuose 8 savaičių ”floristikos kursai pradedantiesiems“ mokymuose, gauna baigimo PAŽYMĖJIMĄ

Mūsų klientų atsiliepimai
f
Julija Buinovska

Norėčiau pasidžiaugti, kad šių online mokymų pavadinimas „Floristikos mokymai“ darbui ir hobiui visiškai atitinka mokymų temas. Į šių kursų programą įdėta tiek daug žinių, kurių gali pakakti ne tik sukurti grožį savo namuose, bet ir pradėti savo verslą.

Irina Sirgėdė

Esu labai dėkinga už palaikymą, padrąsinimą, skatinimą tobulėti ir eiti toliau savo pasirinktu keliu. Esu rami, nes jaučiu stiprią ranką, kuri veda link tikslo ir svajonės išsipildymo.

sdsd
Bernadeta Stanevičiūtė

Buvo smagu išbandyti save, kurti, stebėti, bandyti, tyliai džiaugtis kursiokių darbais. Išsinešu daug įdomių idėjų, nemažai naujų įgūdžių, gerą nuotaiką ir pačius geriausius įspūdžius.

Sandra Bradauskienė

Pateikta informacija tokia stipri, net smulkiausios detalės aiškiai parodytos. Jei floristika tikrai TAVO, išmokti online tikrai pavyks. Didelis privalumas, kad galima mokytis sau patogiu laiku ir tempu. Ačiū jums, kad esat, kad jūsų dėka galime tobulėti.

Toma Matulevičiūtė

Labai patiko tai, kad mokymus galėjau pažiūrėti man patogiu laiku. Jau seniai vis kirbėdavo mintis dalyvauti floristikos mokymuose, bet galimybių lankyti realius kursus nebuvo. Tai pats faktas, kad kursai nuotoliniai, man labai tiko.

Audra Jakušovienė

Nuotoliniu būdu mokytis galima! Šiuo laikotarpiu tai dar ir saugesnis būdas. Manau, kad žinios tos pačios, kaip realiuose kursuose, tik jų pateikimo forma kita, labiau tinkanti šiam laikmečiui.

Agnė Cicėnienė

Visų floristikos mokymų metu manęs neapleido jausmas, jog gaunu žymiai didesnę vertę nei tikėjausi. Panašiai kaip „perki vieną gauni du“. Įdėta tikrai daug pastangų ir širdies, labai vertinu ir dėkoju.

Monika Akromavičiūtė

Nesitikėjau, kad online galima tiek daug išmokti. Tiems, kurie nori atrasti save gėlių srityje, nuoširdžiai rekomenduoju pačią geriausią mokytoją Neringą.

Lina Jakubauskaitė

Online floristikos mokymams, sakau TAIP! Žinių čia galima gauti labai daug ir kiekvienas pasiima tiek, kiek nori, ar tiek, kiek reikia.

Anna Gončarienė

Kaip žmogui su floristika turinčiam nedaug patirties, kursai davė daug konkrečios informacijos vienoje vietoje.

Ginta Pilipuitienė

Man floristikos kelias buvo naujas ir nepažintas. Esu dirbanti, todėl labai patiko jūsų pasiūlymas gėlių meną išmokti nuotoliniu būdu. Dėkoju už teigiamas emocijas, iškeltus tikslus, floristikos žinias. Džiaugiuosi už save, kad pavyko tai, kas atrodė neįmanoma.

Karolina Grikštienė

Prisilietimas prie gėlių, kaip prie darbo įrankio buvo pirmas ir, tikiuosi, ne paskutinis. Labai džiauguosi, kad suradau šiuos nuostabius online kursus. Dėkoju mūsų nuostabiai ir nepakartojamai dėstytojai Neringai, kuri save atiduoda visu 100% darbui, o kartu ir mums. Ačiū visoms merginoms, kurių darbai buvo paskatinimas tobulėti.

Giedrė

Pirmąkart po ilgos pauzės ( kokių 8- 10 metų) vėl jaučiu kūrybinę aistrą širdyje, vėl gyvą savo sielą! Už tai esu ir visada būsiu dėkinga Jums, mano pirmajai floristikos mokytojai.

Brigita Nemanė

Floristikos mokymuose labai patiko, jog perėjome tikrai platų temų spektrą ir galėjau save išbandyti dirbant tiek su gyvomis, tiek su vazoninėmis, tiek su dirbtinėmis gėlėmis.

Janina Malčauskaitė

Ši kelionė buvo be proto įdomi ir naudinga. Tikrai išsinešu nemažą bagažą žinių, kurias taikysiu realiai. Sutikau tiek daug įdomių kolegių, kurios įkvėpė siekti daugiau, į kai ką žiūrėti paprasčiau.

Giedrė Sviklė

Nepaprastai džiaugiuosi, kad Neringos vedama, kursiokių palaikoma, šioje erdvėje radau „savo vietą po saulę“, galėjau pradėti nuo ten, kur esu, ir mokytis savo tempu, pagal savo galimybes, klysti, taisytis, bijoti ir vistiek bandyti, ryžtis ir augti.

Giedrė Leknienė

Floristikos online tikrai įmanoma išmokti, ypač kai tokia stipri mokomoji programa su tiek daug praktikos.

Neringa Šeirienė

Visą gyvenimą buvau arti augalų, bet šie kursai atvėrė dar vieną mano meilės augalams Pandoros skrynią. Ačiū už suteiktas žinias, pasidalintą praktiką. Ačiū už suteiktą galimybę prisiliesti prie jūsų profesijos. Gautos žinios atvėrė neribotas galimybes kurti, eksperimentuoti ir svarbiausia tai daryti ne savamoksliai, bet taip kaip reikia.

Gabrielė Bagdonaitė

Labai patiko išmokti gėlių priežiūros, nes toks ir buvo mano pagrindinis siekis! Labai smagu, kad išmokau derinti gėles, jas pakuoti, atsirinkti ir atskirti, kurios gėlės yra senos, kurios – ne. Džiaugiuosi, kad įsisukau į gėlių liūną, dabar galiu profesionaliai pasipuošti namus.

Oksana M.

Negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad karantino metu teko galimybė įgyvendinti seną svajonę. Susipažinti su gėlių pasauliu, darbu su gėlėmis, kurti, ir mėgautis tuo.

Rita Chopaitė

Tai mano pirmieji floristikos kursai. Esu tikrai patenkinta jais užpildžiusi žinių spragas. Smagu, kad buvo įtraukta ir pokalbių apie verslą. Tikrai pravers! Taip pat stebėti kolegių darbus, kurie tikrai nuostabūs.

Inesa Raštutytė

Floristikoje neužtenka tik išmanyti gėles. Reikia marketingo, psichologijos, agronomijos, estetikos žinių. Smagu, Neringa, kad jūs apie visa tai pagalvojate ir tuo su mumis dalinatės.

Jolita Povilaitytė – Daukantienė

Labai įdomios ir informatyvios buvo pirmosios temos. Iki tol nelabai ką žinojau apie gyvų gėlių priežiūrą, jų pavadinimus, ką jau bekalbėti apie puokštės rišimą. Su nekantrumu laukiau kiekvienos naujos temos. Ketinu tobulinti floristinius gebėjimus ir jais džiuginti artimuosius, draugus.

Lina Gadeikytė

Didžiausią padėką noriu tarti Neringai už plačią šypseną paskaitų metu ir už suteiktas naujas žinias. Visų paskaitų teorinės žinios buvo puikiai išreikštos ir suprantamos, kas buvo svarbiausia.

Sandra Pušinskaitė – Bredelienė

Nesigailiu, buvo labai įdomios paskaitos! Sužinojau labai daug, išmokau, ko nemokėjau. Nuoširdžiai ačiū ,,Pūkuotam vėjui” už žinias ir galimybę geriau pažinti gėles. Ačiū ir mokslo draugėms už palaikymą.

Daiva Toleikienė

Gėlių pažinimas, naujų technikų išbandymas atveria duris į platų gėlių pasaulį. Džiaugiuosi, kad galėjau sudalyvauti šiuose kursuosi ir susipažinti su nuostabia lektore Neringa. Rekomenduoju visoms, mylinčioms gėles!