fbpx

Pūkuotam vėjui pučiant Neringa Jus ves per gėlių pievą... 1087, Bathurst st Toronto ON5/ 63 47
Mon-Thu: 10:00-16:00 Sat- Sun: 10:00-16:00
Daugiau apie mane
- geriausias sprendimas nepamiršti verslo partnerių ir klientų!
Gėlių prenumerata 1087, Bathurst st Toronto ON5/ 63 47
Mon-Thu: 10:00-16:00 Sat- Sun: 10:00-16:00
Prenumeruok
Pradėkite mokytis floristikos, nauja draugystė su augalais nuramins jūsų protą ir atgaivins sielą Floristikos mokymai - naujas būdas atrasti save.
Jūsų nuostabi gėlėtos kelionės pradžia - floristikos mokymai. 1087, Bathurst st Toronto ON5/ 63 47
Mon-Thu: 10:00-16:00 Sat- Sun: 10:00-16:00
Daugiau apie kursus
Gėlių prenumerata - DOVANA ištisus metus! Dovanų kuponas - švelniausi linkėjimai jūsų artimiesiems ! 1087, Bathurst st Toronto ON5/ 63 47
Mon-Thu: 10:00-16:00 Sat- Sun: 10:00-16:00
Daugiau apie dovanų kuponus
Kambariniai augalai bet kokį interjerą pavers stilingu, elegantišku ir jaukiu. Sukurkime žalią augalų oazę jūsų interjeruose! 1087, Bathurst st Toronto ON5/ 63 47
Mon-Thu: 10:00-16:00 Sat- Sun: 10:00-16:00
Kviečiu susipažinti iš arčiau

„Pūkuotas vėjas“

Žydinčios, beribės laukų pievos, dūzgiančios bitės ir šiltas, kvepiantis vasara vėjas atnešė man svajonę – sukurti gėlių oazę kiekvieno namuose. Taip gimė Pūkuotas vėjas.

Tai mano daugiau nei 15 metų patirtis floristikos Pasaulyje, meilė augalams, noras dalintis turimomis žiniomis su kitais, bei mokinti kitus augalų kalbos.

Tai mano svajonė, apjungianti daugiau nei 15 metų patirtį floristikos pasaulyje, meilę augalams, norą dalintis turimomis žiniomis bei mokinti kitus augalų kalbos.

Šiandien PŪKUOTAS VĖJAS  gali pasiūlyti: floristikos kursus ir kūrybines dirbtuves įvairioms šventėms, interjero augalų projektavimą, puokštes pagal individualius užsakymus, bei  gėlių pristatymą – tiek vienkartinį, tiek reguliarų.

Kodėl „Pūkuotas vėjas“?

Mano kūrinius apjungęs projektas „PŪKUOTAS VĖJAS – gėlių studija“ pomėgį pavertė darbu, o darbą – laisvalaikiu. Kai žmogus dievina tai, ką daro, jo darbas įgauna prasmę. Būtent taip ir nutiko man.
„Kodėl „Pūkuotas vėjas“? – klausė manęs daugelis ir ne kartą. Pavadinimas įdomus, unikalus ir netipiškas. Kuriant pavadinimą, mintys sukosi apie savo vidinį pasaulį, apie pasaką. Pūkas – lengvas, švelnus. Vėjas – veržlus, aktyvus. Abu žodžiai savyje slepia ir tuo pačiu neša skirtingą energiją, tačiau puikiai dera tarpusavyje. Pavadinimas atspindi kūrybą. Čia dera skirtingi gamtos pradai, kurie susijungia į darnią, estetišką harmoniją.

Floristikos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems
Interjero augalų dizainas verslo ir namų erdvėms
Gėlių prenumerata ir vienkartinis gėlių pristatymas
Individualios konsultacijos ir dovanų kuponai

Jūsų nuostabi gėlėtos kelionės pradžia - floristikos mokymai 

Floristika – tai tikras menas, leidžiantis išreikšti meilę gėlėms ir tuo pačiu atsiskleisti individualiam kūrybiniam potencialui.Tačiau kiekvienas menas reikalauja tam tikrų techninių žinių, bei įgūdžių. Net ir turėdamas lakiausią vaizduotę, menininkas turi išmokti, kaip laikyti pieštuką, ir tik tada galės užsiimti kūryba. Lygiai tas pats galioja ir – neužtenka turėti gėles ir kitas priemones reikalingas puokštei – reikalingos ir žinios, kaip visa tai teisingai ir taisyklingai sukomponuoti ir paversti tikru meno kūriniu. Ar jums buvo taip nutikę, nusipirkote gėlių ir jos žydėjo tik tris dienas? Draugės gimtadienis, o surišti puokštę – misija neįmanoma? Vazoniniai augalai namuose atrodo lyg skaičiuojantys savo paskutines dienas, todėl neteikia estetinio džiaugsmo ir kyla klausimų kaip juos prižiūrėti?

Atverkite namų duris naujausioms pasaulio gėlių ir floristikos naujienoms
AkcijaIšparduota

359.00 su PVM
AkcijaIšparduota
Unikali ir ilgametė patirtis
Individualus dėmėsys klientui
Originali profesionalų komanda
Gausus patikimų partnerių sąrašas
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus su naujienomis!

    Grįžti į viršų

    Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

    floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė