Shop , Planters , Housewares

Apie mane

Kaip hobis virto darbu

Vaikystėje mėgstamiausias žaidimas buvo rinkti įdomios formos lapus, gėlių žiedus, medžių šakeles ar samanas. Viską, ką rasdavau, gražiai sudėdavau tarp knygos lapų, kad išdžiūtų, o paskui dėliodavau į puokštes, bei atvirukus. Kaip hobis virto darbu Žaidimai su gėlėmis ir augalais su laiku tapo neatsiejama dienos dalis… Nuo praktiško darbo gėlių parduotuvėse iki mokslų Kauno kolegijoje, Klaipėdos universitete, nuolatinių floristikos kursų, seminarų, parodų. Visos šios teorinės ir praktinės žinios mane ugdė ir mokino, teikė kūrybinio polėkio ir supratimą, kad floristas yra tiltas tarp augalo ir žmogaus.

Floristė Neringa Paukštytė – Simonavičė

d
f

Tobulėjimui ribų nėra

Mane, kaip floristę užaugino ne tik nuolatiniai floristikos mokslai ar kursai, bet ir šios srities profesionalai. Esu laiminga, kad turėjau galimybę būti šalia tokių asmenybių iš kurių aš mokiausi būti ne tik šios srities profesionalu, bet ir jausti ryšį tarp augalo ir žmogaus. Tas jausmas, kai augalų pagalba galiu džiuginti kitus, suteikė daugybę kūrybinių idėjų, kurias galėjau įgyvendinti ne tik per parodas, puoksčių kūrime, bet ir dekoruojant senovinius dvarus ar viešbučius. Mano stilius- prabanga slypi detalėse, mažiau reiškia daugiau.

Online Order
Delivery in 2-4 h
Freshness
Made by Artists

Mūsų gėlių studija

Gėlės – tai subtilios, didelio jaukumo suteikiančios dovanos, kurias reikia rinktis taip pat atidžiai, kaip ir visas kitas iš širdies teikiamas dovanas. Atrasti kintančių gamtos būsenų grožį, laikinumą ir branginti jaudinančių akimirkų įspūdį – tai mano aistra. Nes visa tai vyksta čia ir dabar.... visa tai yra tikra, sava ir taip gerai pažįstama. Pastabumas leidžia man žaisti aplinkos detalėmis, nes puošybai naudoju tam sezonui būdingas gamtos medžiagas, kas leidžia sukurti vientisumo ir tikrumo įspūdį. Mano kūrinius apjungęs projektas „PŪKUOTAS VĖJAS – gėlių studija“ pomėgį pavertė darbu, o darbą – laisvalaikiu. Kai žmogus dievina tai, ką daro, jo darbas įgauna prasmę. Būtent taip ir nutiko man. „Kodėl „Pūkuotas vėjas“? – klausė manęs daugelis ir ne kartą. Pavadinimas įdomus, unikalus ir netipiškas. Kuriant pavadinimą, mintys sukosi apie savo vidinį pasaulį, apie pasaką. Pūkas – lengvas, švelnus. Vėjas – veržlus, aktyvus. Abu žodžiai savyje slepia ir tuo pačiu neša skirtingą energiją, tačiau puikiai dera tarpusavyje. Pavadinimas atspindi kūrybą. Čia dera skirtingi gamtos pradai, kurie susijungia į darnią, estetišką harmoniją.

Floristė Neringa Paukštytė – Simonavičė

d

Toronto florist, Suzanne Murray

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ KOMANDA

Velva Kopf

Biologist

Elizabeth Morris

Florist

Blaine Bush

Photographer

Mums būtų laba malonu susipažinti su Jumis!

Rainbow Ridge Street, 35 0220 | New York, NY 02364
#flurnewthemesite

    Grįžti į viršų

    Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

    floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė