„Pūkuotas vėjas“ dovanų kuponas

Tai - nuostabi staigmena tiems, kurie negali gyventi be augalų. Tai tinkamiausia dovana, jei nesate tikri, kuri paslauga jūsų artimajam ar kolegai, būtų arčiausiai širdies. O rinktis tikrai yra iš ko: floristikos mokymai, gėlių prenumerata, įvairūs seminarai bei konsultacijos. (aktyvios nuorodos į paslaugas)

Dovanų kuponas „Online floristikos kursai darbui ir hobiui“

Floristikos mokymai – puiki dovana ne tik artimajam, bet ir kolegai. Retas yra abejingas gėlių kerams. Tai gali būti nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas, savotiška meditacija, kūrybinio potencialo išlaisvinimas, o kai kam – pajamų šaltinis ar darbas.
Profesionalus floristas, kaip ir mėgėjas, turi išmanyti daug: botaniką – pažinti augalus ir jų struktūrą, meno istoriją – parinkti laikmečio detales, matematiką – neprasilenkti su dydžiais ir proporcijomis, chemiją – mokėti prailginti augalų gyvavimą, fiziką – parinkti kompozicijų svorio centrus, konstravimą – kuriant karkasus puokštėms ir kompozicijoms.
Šie kursai, skirti darbui ir hobiui, moko, rodo, kalba ir atskleidžia floristikos darbo užkulisius bei subtilybes.

 

Dovanų kuponas „Gėlių prenumerata“

Norite pasveikinti, ar išreikšti padėką, savo šiltus jausmus kolegoms, partneriams, artimiesiems? Gėlių prenumerata – dovana, kuri džiugina visus. Juk dėmesys svarbiausia! Reguliariai pristatoma gėlių puokštė – maloni staigmena, kuri pakelia nuotaiką, puošia namus ar darbo aplinką, daro ją jaukesne, reprezentatyvesne. 

Dovanodami gėlių prenumeratą, jūs iškart pasirinksite kada, kas kiek laiko ir kur norėtumėte, kad atkeliautų jūsų pasirinkto dydžio ir tipo gėlių puokštės. Nereikia jaudintis, jog pamiršote kokią nors progą, ar paskutinę minutę ieškoti tinkamos dovanos. Visomis šiomis detalėmis pasirūpinsime mes, “Pūkuotas vėjas” komanda. 

Dovanų kuponas „Konsultacija - kambarinių augalų priežiūra“

Ši praktiška dovana nudžiugins augalus mylintį ir savo laiką branginantį žmogų. Indvidualios konsultacijos metu patyrusi floristė susipažins su jūsų turimais augalais, įvertins jų būklę bei pasidalins priežiūros patarimais, ar tai būtų tinkamos vietos, žemės, didesnio vazono parinkimas, ar laistymo, tręšimo rėžimo nustatymas. Konsultacija suteiks aktualių teorinių ir praktinių žinių, kurios padės suprasti turimus augalus ir prižiūrėti juos taip, kad jie būtų sveiki ir vešlūs. Esant poreikiui, bus galima užsisakyti ir “PŪKUOTO VĖJO” siūlomas augalų priežiūros paslaugas. +aktyvi nuoroda.

Dovanų kuponas „Konsultacija interjero augalų dizaino projektui“

Konsultacija, kaip suprojektuoti žaliąją erdvę namuose ar biure – puiki dovana tiems, kurie atranda augalų svarbą savo kasdienėje aplinkoje, ieško funkcionalaus subtilumo, bet nežino nuo ko pradėti. Profesionali floristė – gamtos meno dizaino praktikė, įvertins erdvę, apšvietimą, patalpų išdėstymą ir, išklausiusi pageidavimus, pateiks tinkamiausių augalų, jiems skirtų vazonų variantus bei išdėstymo planą. Esant poreikiui bus galima kreiptis dėl projekto įgyvendinimo ir tolimesnės augalų priežiūros.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus su naujienomis!

    Grįžti į viršų

    Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

    floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė