Pūkuotas vėjas
BlogasGėlių prenumerata – DOVANA ištisus metus!

Gėlių prenumerata – DOVANA ištisus metus!

Kalbiname profesionalę florsitę Neringą Paukštytę-Simonavičienę apie Pūkuoto Vėjo siūlomą gėlių prenumeratą. Sužinosime kas tai ir kaip tai veikia.

Kas yra gėlių prenumerata ir kaip ji veikia?

Gėlių prenumerata – periodiškai gaunama gėlių puokštė ar kompozicija pasirinktoje vietoje. Tai gėlės jūsų namams, šventėms, darbo aplinkai ir gimtadieniams. Nors progos dovanoti gėlių gali ir nebūti, juk taip gera, kai gėlės žydi tavo namuose kasdien!

Prenumerata – tai ne tik gražios gėlės, kasdien atkeliaujančios į Jūsų namus ir biurus, bet ir skoninga bei praktiška dovana bet kokia proga. 
Ji veikia labai paprastai, nereikia niekur važiuoti, nei į parduotuvę ar turgų. Sutaupote savo laiko ir resursų. Tereikia apsilankyti Pūkuotas Vėjas puslapyje arba FB paskyroje ir mums parašyti – NORIU GĖLIŲ PRENUMERATOS! Padėsime jums išsirinkti kam, kiek ir kada, o tada belieka laukti gavėjo nuostabos ir nuoširdaus dėkojimo!

 Aš, asmeniškai manau, kad gėlių prenumerata – DOVANA ištisus metus!  

P.S. šiuo metu ruošiame El. parduotuvę, tad ateityje pasirinkti prenumeratą ar kitą paslaugą bus dar lengviauDOVANA ištisus metus!  

Tad jei noriu pasveikinti savo darbuotojus įmonėje, galiu užsiprenumeruoti jų gimtadieniams ir tiesiog pamiršti – gėlės bus pristatytos?

Tikrai taip! Fantastika ar ne?! Suasmeninta gėlių prenumerata puiki išeitis ne tik gimtadieniams, bet ir šventėms, kaip Moters diena (kovo 8 d.) ar Boso diena (spalio 16d.), įmonės gimtadienis, konferencijos ar laukiamojo reprezentacija.

Galiu pasirinkti prenumeratos dažnumą ir pavyzdžiui užsiprenumeruoti šią paslaugą mamai, kas mėnesį ar dažniau? Kaip dažnai būna pristatomos gėlės?

Taip, žinoma, galima pasirinkti gėlių prenumeratos dažnumą, 2 ar 4 kartus per mėnesį, ar kartą metuose.  Visada skatinu ir rekomenduoju  dažniau pradžiuginti gėlėmis, nei kartą metuose. Ypač dabar, kai atokiai vieni nuo kitų gyvename ir deja, rečiau bendraujame ar susitinkame – staigmenos visada džiugina ir kuria šiltą tarpusavio ryšį. 

Kaip smagu! O kokios gėlės yra pristatomos?

Gėlių prenumeratai esu paruošusi specialų pasiūlymą. Gėlės visada pristatomos šviežios, sveikos, sukomponuotos profesionalaus floristo. Pasiūlyme rasite nuo skintų gėlių, puokščių, flower box dėžutės iki vazoninio augalo. Stengiuosi, kad klientai rastų kas pradžiugintų ir juos ir kam tos gėlės bus skirtos. 

Kaip gavus gėles išlaikyti gautas gėles šviežias kuo ilgiau?

Išlaikyti šviežias gėles nėra sunku jei tik skiri truputį joms dėmesio. Išskirčiau kelias pagrindinės taisyklės skintų gėlių priežiūrai:

geliu puoktes 1_pukuotasvejas.lt
  1. Gautas gėlės išvyniokite iš popieriaus ir atnaujinkite gėlių kotus aštriu peiliu;
  2. Vazą pasrinkite atitinkamo dydžio pagal gėlių kiekį ir dydį, kad gėlės nebūtų suspaustos ar nevirstų su visa vaza;
  3. Vazą užpildykite šaltu/šiltu vandeniu ir jas pamerkite;
  4. Gėlių nelaikykite ant saulės spindulių, skersvėjo ar vaisių;
  5. Vandenį gėlių vazoje keiskite kas 2-3 dienas ir atnaujinkite gėlių kotus aštriu peiliu. 

Gėlės jums atsidėkos, džiaukitės ilgiau žydinčiomis gėlėmis!

Ar gėlių prenumerata veikia visoje Lietuvoje?  

Gėlės – yra gyvas organizmas, turintis poreikius ir yra pakankamai gležnas. Siekiant aukštos paslaugos kokybės kol kas gėlių prenumerata veikia tik Kaune ir Kauno rajone. Nors ąteityje planuojame šią paslaugą išplėsti visoje Lietuvoje. 

Dėkoju už pokalbį!

Kalbino: Vaida Virbickaitė
Nuotraukos: Pūkuotas vėjas

Post a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Grįžti į viršų

Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė