Visiškai nauja paslauga Lietuvoje

Veikia kaip spaudos prenumerata

Įvairaus stiliaus ir tipo puokštės

Šviežios gėlės, greitas siuntimas

Reguliarus gėlių pristatymas - naujiena Lietuvoje!

Tai Lietuvoje visiškai nauja paslauga, veikianti tokiu pat principu kaip spaudos prenumerata. Sutartomis dienomis į jūsų namus ar įmonę atvežama pasirinkto dydžio puokštė ar kitos gėlės, o jums dėl to nereikia rūpintis nei išankstiniais skambučiais ar laiškais, nei priminimais. Jūs galite pasirinkti, kokio dydžio puokštės jums reikia, ir kas kiek laiko (kas savaitę, mėnesį ar konkrečiomis nustatytomis dienomis) jums reikalingas gėlių pristatymas. 

Leiskite mums pasirūpinti jūsų gėlėmis!

Reguliarus gėlių pristatymas arba kitaip tariant gėlių prenumerata yra labai patogi, itin daug laiko sutaupanti ir rūpesčių sumažinanti paslauga, tinkama tada, kai norite pasveikinti savo darbuotojus su gimtadieniu ar papuošti savo priimamąjį, vestibiulį gyvomis gėlėmis. Reguliarus gėlių pristatymas ypač naudinga paslauga, jei dirbate didesnėje kompanijoje, kur yra daugiau darbuotojų, vadovų, svarbių partnerių. Nuo šiol jums nereikės rinkti pinigų iš kolegų, kai norite pasveikinti bendradarbį su gimtadieniu, atidžiai sekti kalendorių, kad nepraleistumėte dar vienos gimtadienio datos, ar, taip nutikus, gaišti laiką mieste ieškant tinkamos puokštės. Visais šiais dalykais mes pasirūpinsime. Esame tikri, kad greitai apie kolegos gimtadienį jums primins atvežtos gėlės, o ne priminimas telefone ar kompiuteryje.
 

„Pūkuoto vėjo gėlių” prenumerata
199 eurai 6 mėnesiams

„Žydėjimas“

 
6 sezoninės gėlių puokštės / 6mėn. / 1k.mėn.
su pristatymu Kaune ir periferijoje
179 eurai 1 mėnuo

„Žydintis mėnuo“

 
4 sezoninės gėlių puokštės /  1mėn.
su pristatymu Kaune ir periferijoje
Mūsų puokščių galerija
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus su naujienomis!

    Grįžti į viršų

    Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

    floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė