Gėlių pristatymas / gėlių prenumerata

geliu puokstes 2_pukuotasvejas.lt

Gėlės į namus ar į biurą – patogi, greita paslauga, kuri iš jūsų pareikalauja vos vieno skambučio ar elektroninio pašto žinutės. Dar daugiau laiko sutaupysite, jei jau bendradarbiaujate su gėlių studija PŪKUOTAS VĖJAS, nes mes žinome jūsų ir žmogaus, kuriam dovanosite gėles, norus ir tai, kas patinka.

 

Gėlės į namus ar kitą vietą yra nepamainoma paslauga, jei gyvenate kitame mieste ar šalyje ir patys negalite įteikti puokštės. Mes už jus padarysime viską: sukursime puokštę, ją pristatysime į norimą vietą sutartu laiku. Iš patirties žinome, kad gėlių pristatymas yra ir malonaus netikėtumo dalis, kai norite nustebinti jums svarbų žmogų nuostabia gėlių puokšte ir maloniu jos įteikimu.

 

Gėlių pristatymas – taip pat ir įmonėms suteikiama paslauga, jeigu jūs biurą, grožio saloną, viešbutį ar kitą viešą įstaigą puošiate gyvų gėlių puokštėmis, ypač, jei tai darote nuolat. Juk gyvos gėlės reprezentatyviose vietose nepaprastai gražina aplinką, suteikia jaukumo, kuria šventės įspūdį svečiams, atkreipia į save dėmesį…

 

Primename, kad šiuo metu gėlių pristatymas galimas Kaune ir Kauno raj.

Tad jei jūsų įmonei svarbi ši paslauga, kviečiame susisiekti su mumis šiais nurodytais kontaktais arba pasinaudoti naujausia PŪKUOTAS VĖJAS paslauga – gėlių prenumerata.

Gėlių prenumerata – Lietuvoje visiškai nauja paslauga, veikianti tokiu pat principu kaip spaudos prenumerata. Sutartomis dienomis į jūsų namus ar įmonę atvežama pasirinkto dydžio puokštė, o jums dėl to nereikia rūpintis nei išankstiniais skambučiais ar laiškais, nei priminimais. Jūs galite pasirinkti, kokio dydžio puokštės jums reikia, ir kas kiek laiko (kas savaitę, mėnesį ar konkrečiomis nustatytomis dienomis) jums reikalingas gėlių pristatymas.

 

Gėlių prenumerata yra labai patogi, itin daug laiko sutaupanti ir rūpesčių sumažinanti paslauga, tinkama tada, kai norite pasveikinti savo darbuotojus su gimtadieniu ar papuošti savo priimamąjį, vestibiulį gyvomis gėlėmis. Ji ypač naudinga, jei dirbate didesnėje kompanijoje, kur yra daugiau darbuotojų, vadovų, svarbių partnerių. Nuo šiol jums nereikės rinkti pinigų iš kolegų, kai norite pasveikinti bendradarbį su gimtadieniu, atidžiai sekti kalendorių, kad nepraleistumėte dar vienos gimtadienio datos, ar, taip nutikus, gaišti laiką mieste ieškant tinkamos puokštės. Visais šiais dalykais mes pasirūpinsime. Esame tikri, kad greitai apie kolegos gimtadienį jums primins atvežtos gėlės, o ne priminimas telefone ar kompiuteryje.

 

Daugiau apie tai, kaip veikia gėlių prenumerata, galėsite sužinoti šiuo metu kuriamame naujame tinklalapyje apie šią paslaugą. Tačiau jei dabar nekantraujate ja pasinaudoti, laukiame jūsų skambučio ar elektroninio laiško šiais kontaktais.

geliu puokstes 1_pukuotasvejas.lt