Apželdinimas interjere

apzeldinimas 2_pukuotasvejas.lt

Apželdinimas interjere – vis labiau populiarėjanti paslauga, skirta įmonėms, restoranams, viešbučiams, SPA centrams ir kitoms erdvėms. Atsižvelgiant į patalpas, jų paskirtį bei apšvietimą, parenkami augalai, kurie tinka jūsų interjerui, ištveria kondicionierių poveikį ar šviesos trūkumą. Kuriame žaliąsias zonas – vieną iš naujausių madų kalbant apie šiuolaikines erdves. Apželdinimas panaudojant žaliąsias augalų zonas ar jų sienas atskiria erdves, jas nesudėtinga prižiūrėti.

 

Kad apželdinimas darbo vietose ar viešose erdvėse sukuria jaukią aplinką, valo orą – tai seniai ne paslaptis, nors į šią tiesą dažnai nekreipiama dėmesio. Sąmoningos įmonės dabar vis daugiau dėmesio skiria darbuotojams, jų kūrybiškumui, įkvėpimui, atsipalaidavimui gerinti. Šią funkciją puikiai atlieka augalai. Būtent čia geriausiai gelbėja floristas, kurio žinios padeda minimalistinę aplinką paversti jaukia, kuris žino, kaip parinkti ištvermingus augalus, nusprendžia, kada geriau tinka itin kokybiški dirbtiniai augalai.

Kai apželdinimas interjere vyksta be floristo paslaugų, tokio sprendimo rezultatas iškart pastebimas. Neprižiūrėti, sergantys ar skurstantys augalai, aplinkai netinkamai parinkti augalai (per maži ar per dideli), gėlės iš skirtingų klimatinių zonų, kurioms sunku kartu augti, netinkami vazonai, neteisingai pasodinti augalai – tai yra vienos iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, dėl kurių nukenčia augalai viešose ar darbo vietose. Tokiais atvejais floristas atkuria žaliąsias zonas ir estetinę aplinką, o kartu prisideda ir prie jūsų įmonės įvaizdžio formavimo.

 

PŪKUOTAS VĖJAS suteikiama augalų priežiūra verslui – tai kasmėnesinė priežiūra, kai kambariniai augalai palaistomi, patręšiami, gydomi, jeigu suserga, keičiama jų vieta, jei dabartinė netiko, atsodinami. Esant tam tikram sezonui, pvz., Šv. Kalėdoms ar Šv. Velykoms, kambariniai augalai panaudojami šventinių akcentų sukūrimui, kas sukuria gražesnę aplinką ir gali tarnauti kaip šventinis interjeras. Taip pat apmokome įmonės darbuotojus, taisome augalų priežiūros klaidas.

 

Tad kviečiame pasirūpinti tiek savo aplinka, kurioje praleidžiate didžiąją laiko dalį, tiek savo klientais bei svečiais, kad jiems būtų gera pas jus sugrįžti!

 

Čia galite sužinoti, kuo jūsų verslui yra naudingas Gėlių pristatymas / gėlių prenumerata.

apzeldinimas 1_pukuotasvejas.lt