Puokštės ir švenčių dekoravimas

geliu puokstes 1_pukuotasvejas.lt

Gėlių puokštės ir švenčių dekoravimas

Atrodo, tai buvo tik puokštė, bet kokį įspūdį ji sukėlė! Kiek jausmų padovanojo, kaip sušildė, nustebino, pradžiugino…

 

Dažnai sulaukiame tokių atsiliepimų ir kaskart tai džiugina. Mes žinome kodėl. Kaip klientai, kuriems gėlių puokštės tampa parodyto dėmesio išraiška, lygiai taip pat ir mes skiriame daugiau laiko žmonėms, kurie į mus kreipiasi.

 

Nes asmeninis dėmesys šiais visuotinio skubėjimo ir vartojimo laikais yra prabanga, kuri tampa vertinama.

 

PŪKUOTAS VĖJAS – tai gėlių studija, teikianti individualias paslaugas ieškantiems originalumo ir patikimumo. Gražios ir įdomios gėlių puokštės, greita reakcija, kai norite, kad puokštė būtų sukurta ir pristatyta skubiai ar suorganizuotos vestuvių dekoracijos džiugintų ir atlaikytų įvairias oro sąlygas. Gimtadienio puokštės ar gėlės mamai, vestuvinės puokštės ir vestuvių dekoracijos, tulpių puokštės, rožių puokštės, o gal net vyriška puokštė – visos progos ir situacijos, kada ieškoma grožio bei staigmenos mums gerai pažįstamos.

 

Gėlių puokštės, kurias kuria PŪKUOTAS VĖJAS, yra originalios, nes parenkami įdomesni augalai, retesnės rūšys, netikėtos gėlės, žaidžiama su sezoniniais augalais. Tai įsigilinimas į progą, žmogų, kuris dovanoja, ir į tą, kuriam puokštė yra skirta. Tai mūsų draugystė, nes kurti puokštes žmogui, kurio estetinį skonį, gimtadienio ar kitas svarbias datas atsimename, yra asmeninė paslauga.

 

Tad ar jūs norite išskirtinės gimtadienio puokštės, ar tinka gėlės dėžutėse, įprasta rožių puokštė, PŪKUOTAS VĖJAS dirba tiek su klasikos gerbėjais, tiek su unikalumo ieškotojais.

Beje, gimtadienio puokštės – viena iš dažniausių progų, kai prisimenamas floristas, tačiau klišėje, jog daug kas gėles gauna kartą per metus, yra karčios tiesos. Kodėl sušvyti žmogaus, kuriam dovanojamos gėlės, akys? Taip įvyksta dėl to, kad gėlių puokštės – tai priminimas apie save, emocinio ryšio kūrimas, dėmesys, kuris įgauna nepaprastai gražią išraišką. Gėlės – tai padovanota dalelė savęs, o argi tam reikia ypatingos progos?

PŪKUOTAS VĖJAS taip pat kuria dekoracijas įvairioms šventėms. Tai:

vestuvinės puokštės ir kitos vestuvių dekoracijos,

krikštynos ir krikštynų dekoracijos su gėlėmis,

gėlių puokštės jubiliejui ir patalpų dekoracijos su gėlėmis ir t. t.

 

Švenčių dekoravime turime daug skirtingos patirties, atsižvelgiame į šventės stilių, vietą, metų laiką, asmeninius pageidavimus ir paruošiame viską taip, kad jūsų šventė atrodytų ne tik gražiai. Svarbiausia – kad ji atrodytų daugiau nei įsivaizdavote.

 

Vestuvinės puokštės – mūsų mylima šventės dalis, kuriai skiriame daug dėmesio bei rūpestingumo, nes nuotakos puokštė yra vienas svarbiausių jaunosios akcentų, kuris amžinai išlieka nuotraukose ir prisiminimuose.

vestuvines puokstes 5_pukuotasvejas.lt