Renginiai / šventės

renginiai ir sventes 1_pukuotasvejas.lt

Renginiai/ šventės

Ar tai būtų jūsų gimtadienis, susibūrimas su draugais ar platesniu šeimos ratu, mergvakaris, o gal vakaras su darbo kolektyvu – šventės pas mus vyksta dažnai ir įvairiu metų laiku. Atsižvelgdami į dalyvausiančius žmones, jų skaičių, šventės pobūdį, mes parengiame edukacinę programą gamtos meno tema, jei yra poreikis, pasirūpiname užkandžiais, gėrimais, kitais šventės atributais.

 

Tokiu būdu gimtadienis ar darbuotojų bendravimas neformalioje aplinkoje įgauna kitokią prasmę. Mūsų studijoje įvyksta kaskart vis kitokios kūrybinės dirbtuvės, kai galite išbandyti naujų dalykų, įgauti naujų žinių, patirti kūrybos džiaugsmą ir kitaip, įsimintiniau, praleisti laiką su jums artimais žmonėmis. Ir visa tai – be jokių papildomų rūpesčių!

 

Gėlių studijoje PŪKUOTAS VĖJAS galime priimti 15-20 žmonių grupę, paruošiame šventinį stalą, pasirūpiname užsiėmimo priemonėmis. Priklausomai nuo programos, šventės trukmė apima 2-3 valandas. Speciali programa ir kūrybinės dirbtuvės taip pat gali vykti ir jūsų patalpose.

 

Beje, jei paklaustumėte, kokios šventės yra mėgstamiausios, atsakytume, kad vaiko gimtadienis. Daugiausia džiaugsmo jos suteikia vaikams iki 12 m. Mes taip pat pasirūpiname gimtadienio šventės programa (ją vienodai mėgsta tiek berniukai, tiek mergaitės), priemonėmis, vaišėmis ir gėrimais.

Šventiška atmosfera vyrauja ir mūsų renginiuose. Renginiai bei jų intensyvumas priklauso nuo sezono. Pavyzdžiui, Helovynas ir kalėdinio laikotarpio renginiai yra labai populiarūs. Advento vainikas, kalėdinio žaisliuko, namų kvapo kūrimas, žvakių dekoravimas – kaskart mokome vis skirtingų dalykų.

 

Tokie renginiai suburia visą šeimą, kai Advento vainiką pina dukra ir tėtis, kai kantrūs močiutės pirštai padeda nevikriems anūko pirštukams. Šiandien, kai pabūti su šeima be pašalinių trukdžių ir kasdienių reikalų yra ne taip paprasta, tokios kūrybinės dirbtuvės yra prasmingas laikas kartu, kūrybiškumo, estetinio skonio lavinimas, o vaikams – ir smulkiosios motorikos lavinimas, susipažinimas su rankdarbiais, natūraliomis priemonėmis iš gamtos.

 

Tad jei norite praskaidrinti savo kasdienybę, pabūti kartu su mylimais žmonėmis, mūsų “Facebook” paskyroje sekite, kokie renginiai vyksta artimiausiu metu.

Smalsu sužinoti, kokia kita veikla vyksta mūsų studijoje? Paspauskite ant “Puokštės ir švenčių dekoravimas”.

 

Galbūt kūrybinės dirbtuvės jus taip sužavėjo, tad norite sužinoti ir išbandyti daugiau? Sužinokite, ko jus gali išmokyti Floristikos kursai.

advento vainikas 2_pukuotasvejas.lt