Interjero augalų dizaino paslaugos

Apželdinimas interjere – vis labiau populiarėjanti paslauga, skirta įmonėms, restoranams, viešbučiams, SPA centrams ir kitoms erdvėms. Atsižvelgiant į patalpas, jų paskirtį bei apšvietimą, parenkami augalai, kurie tinka jūsų interjerui, ištveria kondicionierių poveikį ar šviesos trūkumą. Kuriame žaliąsias zonas – vieną iš naujausių tendencijų kalbant apie šiuolaikines erdves. Apželdinimas panaudojant žaliąsias augalų zonas ar jų sienas atskiria erdves, jas nesudėtinga prižiūrėti.

Verslo erdvėms

Gyvi augalai, bet kurioje erdvėje suteikia jaukumo. Tačiau daugelis vienbalsiai sutinka, kad tinkama jų priežiūra yra tikras iššūkis tiems, kurie apie augalų priežiūrą turi mažai žinių. Tam, kad erdvėje esantys augalai suteiktų jaukumo ir gražiai augtų būtina išmanyti tinkamą augalų išdėstymą, bei jų priežiūrą, kitaip augalai ir jų priežiūra taps vargu.
Kad apželdinimas darbo vietose ar viešose erdvėse sukuria jaukią aplinką ir valo orą – tai seniai ne paslaptis. Sąmoningos įmonės dabar vis daugiau dėmesio skiria darbuotojams, jų kūrybiškumui, įkvėpimui, bei atsipalaidavimui gerinti. Šią funkciją puikiai atlieka augalai. Būtent čia geriausiai gelbėja floristas, kurio žinios padeda minimalistinę aplinką paversti jaukia, kuris žino, kaip parinkti ištvermingus augalus, nusprendžia, kada geriau tinka itin kokybiški dirbtiniai augalai.

Interjero augalų dizaino paslaugos

Kai apželdinimas interjere vyksta be interjero augalų dizainerio - floristo įsikišimo, tokio sprendimo rezultatas pastebimas iškart. Šią situaciją išduoda neprižiūrėti, sergantys ar skurstantys augalai, aplinkai netinkamai parinkti augalai (per maži ar per dideli), gėlės iš skirtingų klimatinių zonų, kurioms sunku kartu augti, netinkami vazonai, neteisingai pasodinti augalai – tai yra vienos iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, dėl kurių nukenčia augalai viešose ar darbo vietose. Tokiais atvejais interjero augalų dizainerio – floristo užduotis - atkurti žaliąsias zonas ir estetinę aplinką, bei kartu prisidėti ir prie jūsų įmonės įvaizdžio formavimo.

Interjero augalų projektavimas

Tikriausiai ne dažnai tenka girdėti terminą „Interjero augalų projektavimas“ – arba „Augalų interjere projektavimas“, žodis projektavimas dažniausiai asocijuojasi su statybos darbais. Tačiau čia kalbame ne apie statybas, o apie projekto ruošimą augalų parinkimui ir išdėstymui jūsų interjere. Nepriklausomai ar erdvė jau veikianti ir pilnai apstatyta darbo baldais ar dar visai tuščia – siekiant tinkamai parinkti augalus, jų kiekį ir lokaciją – reikalingas interjero augalų projektavimas. Parengus projektą tampa labai aišku, kiek, kur ir kokių augalų bus, kodėl jie rekomenduojami statyti vienoje ar kitoje vietoje, bei turint projektą daug lengviau apskaičiuoti darbų sąmatą.
Norite ir jūs savo verslo erdvę paversti gyva ir jaukia? Susisiekite su mumis ir mes mielai jus pakonsultuosime, bei atliksime interjero augalų projektavimą atsižvelgiant į jūsų lūkesčius, bei viziją. Kurkime tokią aplinką, kurioje gera būti.

Augalų priežiūra

Nepriklausomai kiek ir kokių augalų yra jūsų verslo erdvėje – juos būtina tinkamai prižiūrėti. Tinkamą priežiūrą gali atlikti tik tie, kurie turi žinių apie augalus, žino jų priežiūros subtilybes.
PŪKUOTAS VĖJAS teikia augalų priežiūrą verslui – tai kasmėnesinė priežiūra, kai kambariniai augalai palaistomi, patręšiami, gydomi – jeigu suserga, keičiama jų vieta – jei dabartinė netiko, atsodinami. Esant tam tikram sezonui ar šventėms, pvz., Šv. Kalėdoms ar Šv. Velykoms, kambariniai augalai dekoruojami panaudojant šventinius atributus taip, kad nepakenktų augalui, o interjerui suteiktų žaismingumo ir atspindėtų švenčių nuotaiką.
PŪKUOTAS VĖJAS kolektyvas taip pat apmoko įmonės darbuotojus tinkamos augalų priežiūros, o esant poreikiui taisome augalų priežiūros klaidas, tam, kad augalai nenustotų jūsų džiuginti.
Tad kviečiame pasirūpinti tiek savo aplinka, kurioje praleidžiate didžiąją laiko dalį, tiek savo klientais bei svečiais, kad jiems būtų gera pas jus sugrįžti!

Kviečiame į mūsų darbų verslo erdvėse galeriją

Grįžti į viršų

Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė