D.U.K. Apie interjero augalų dizainą

Dažniausiai užduodami klausimai

Interjero augalų dizainas apima tinkamiausių augalų, jų vietos, derančių vazonų  ir kitų aksesuarų parinkimą jūsų erdvei: namams ar biurui. Viskas tam, kad augalai puoštų jūsų interjerą, puikiai jame jaustųsi, atlieptų jūsų estetinius ir praktinius lūkesčius. 

Augalai – aplinkos jaukintojai. Interjerą daro “minkštesniu”, įneša harmonijos, gyvybės, suteikia žaismingumo, egzotikos. Tai gali būti puiki priemonė atskirti erdves ar paslėpti nepatrauklias vietas. Augalas gali tapti išskirtiniu interjero akcentu, didinti namų, biuro reprezentatyvumą. Moksliškai įrodyta, jog augalai teigiamai veikia mūsų fizinį ir emocinį gerbūvį: padeda atsipalaiduoti, pakelia produktyvumą, valo orą. 

Interjero augalų dizainerio paslaugos jums reikalingos, kuomet ieškote būdų, kaip suteikti interjerui užbaigtumo, padaryti jį jaukesniu ir reprezentatyvesniu, tačiau nepažįstate augalų, jų poreikių, negalite įvertinti, kokios rūšys tinkamiausios esamoms augimo sąlygoms. Čia į pagalbą mielai atskubame mes.

Norėdami su mumis susisiekti dėl interjero augalų dizaino pasiūlymo ar kitais klausimais, rašykite elektroniniu paštu: labas@pukuotasvejas.lt.  Nurodykite pagrindinę informaciją: erdvės kvadratūrą, esamus/ norimus įsigyti augalus, preliminarų biudžetą. 

Kiekvienas užsakymas yra individualus, šablonų neturime. Kad būtų galima pateikti pasiūlymą, būtina įvertinti esamą situaciją: erdvę, jos ypatumus ( apšvietimas, temperatūra, oro drėgmė, augalo augimo galimybės ir pan.), esamų augalų būklę, naujų poreikį, kliento lūkesčius, biudžetą. Tam organizuojamas susitikimas, profesionalaus floristo – dizainerio konsultacija.

Užsakius konsultaciją, profesionali floristė-dizainerė atvyksta  į objektą arba susitikimas vyksta online. Analizuojama erdvė, inventorizuojami esami augalai, pateikiamos rekomendacijos, ką su jais daryti, įvertinamas naujų augalų poreikis, paruošiamas idėjinio pasiūlymo projektas su preliminaria sąmata. Konsultacijos- idėjinio pasiūlymo projekto kaina, įskaitant PVM – 100 EUR. Jei vykstama į vietą, gali prisidėti ir kuro išlaidos. Pasirašius projekto sutartį, ši suma išminusuojama, sąmata patikslinama, suderinamos visos detalės.

Standartinių įkainių, kuriuos galėtume pateikti iškart ir visiems, neturime. Užklausos labai skirtingos, todėl kiekvieną nagrinėjame atskirai. Taikome kainą, kuri priklauso nuo erdvės dydžio, augalų kiekio, jiems reikalingų vazonų/konteinerių ar kitų sistemų, padedančių integruoti augalus į interjerą. Projektui reikalingą biudžetą galite sužinoti konsultacijos metu ar užsakytame pasiūlyme.

Sukūrę žaliąją zoną jūsų namuose ar biure, pasidaliname patarimais, pateikiame esamų augalų priežiūros rekomendacijas, kuriomis sekant, augalais galėsite rūpintis savarankiškai. Jeigu patys negalite skirti laiko augalų priežiūrai, siūlome profesionalaus specialisto paslaugas, paruošiame jūsų augalų priežiūros  pasiūlymą.

Norite, kad naujai įsigyti augalai augtų sveiki bei vešlūs, tačiau neturite žinių ir laiko jiems  prižiūrėti? Jūsų augalai nusilpę, sergantys, netelę estetinio vaizdo ir nežinote, ką daryti? Tokiu atveju siūlome specialisto paslaugas augalams sutvarkyti arba reguliarią profesionalią augalų priežiūrą.

Tai gali būti vienkartinis ar periodinis profesionalaus floristo apsilankymas tam, kad sutvarkytų arba prižiūrėtų jūsų žaliąją erdvę. Priklausomai nuo situacijos, tai gali apimti: augalų laistymą, lapų valymą, tręšimą, genėjimą, vainiko formavimą, mulčiavimą, gydymą nuo kenkėjų ir kt.

Reguliarios ar vienkartinės augalų priežiūros įkainiai skaičiuojami individualiai ir priklauso nuo augalų kiekio, dydžio, būklės, kuriam laikotarpiui, kaip dažnai užsakoma paslauga.

Specialisto apsilankymo dažnumą rekomenduojame atsižvelgdami į augalų rūšis, kiekius, dydžius, erdvės oro drėgnumą ir šviesos intensyvumą. Namuose klientai dažniausiai puikiai susitvarko su tokiomis reguliariomis užduotimis, kaip laistymas, lapų valymas, vainiko formavimas, tręšimas. Tačiau specialisto pagalbos prireikia, persodinant, genėjant ar gydant augalą, jam susirgus. Kitokia situacija biuruose, ypač dideliuose, kur nėra už augalų priežiūrą atsakingo asmens, tai paliekama valytojoms. Priežiūra dažnai būna neprofesionali, nereguliari, dėl ko gražiausi augalai palaipsniui nusilpsta, netenka estetinio vaizdo. Kad to išvengtume, siūlome specialisto paslaugas kas savaitę, mėnesį ar sezoną.

Rekomendacijos / atsakymai yra pateikiami konsultacijos metu, idėjiniame pasiūlyme ar projekte.

Kuriame žaliąsias erdves interjeruose (viduje), balkonuose ir lauko terasose. 

Sodo-kiemo ar platesniais lauko apželdinimo projektais neužsiimame.