Apželdinimas interjere – vis labiau populiarėjanti paslauga, skirta įmonėms, restoranams, viešbučiams, SPA centrams ir kitoms erdvėms. Atsižvelgiant į patalpas, jų paskirtį bei apšvietimą, parenkami augalai, kurie tinka jūsų interjerui, ištveria kondicionierių poveikį ar šviesos trūkumą. Kuriame žaliąsias zonas – vieną iš naujausių tendencijų kalbant apie šiuolaikines erdves. Apželdinimas panaudojant žaliąsias augalų zonas ar jų sienas atskiria erdves, jas nesudėtinga prižiūrėti.

Gyvi augalai, bet kurioje erdvėje suteikia jaukumo. Tačiau daugelis vienbalsiai sutinka, kad tinkama jų priežiūra yra tikras iššūkis tiems, kurie apie augalų priežiūrą turi mažai žinių. Tam, kad erdvėje esantys augalai suteiktų jaukumo ir gražiai augtų būtina išmanyti tinkamą augalų išdėstymą, bei jų priežiūrą, kitaip augalai ir jų priežiūra taps vargu.
Kad apželdinimas darbo vietose ar viešose erdvėse sukuria jaukią aplinką ir valo orą – tai seniai ne paslaptis. Sąmoningos įmonės dabar vis daugiau dėmesio skiria darbuotojams, jų kūrybiškumui, įkvėpimui, bei atsipalaidavimui gerinti. Šią funkciją puikiai atlieka augalai. Būtent čia geriausiai gelbėja floristas, kurio žinios padeda minimalistinę aplinką paversti jaukia, kuris žino, kaip parinkti ištvermingus augalus, nusprendžia, kada geriau tinka itin kokybiški dirbtiniai augalai.

Nepriklausomai kiek ir kokių augalų yra jūsų verslo erdvėje – juos būtina tinkamai prižiūrėti. Tinkamą priežiūrą gali atlikti tik tie, kurie turi žinių apie augalus, žino jų priežiūros subtilybes.
PŪKUOTAS VĖJAS teikia augalų priežiūrą verslui – tai kasmėnesinė priežiūra, kai kambariniai augalai palaistomi, patręšiami, gydomi – jeigu suserga, keičiama jų vieta – jei dabartinė netiko, atsodinami. Esant tam tikram sezonui ar šventėms, pvz., Šv. Kalėdoms ar Šv. Velykoms, kambariniai augalai dekoruojami panaudojant šventinius atributus taip, kad nepakenktų augalui, o interjerui suteiktų žaismingumo ir atspindėtų švenčių nuotaiką.
PŪKUOTAS VĖJAS kolektyvas taip pat apmoko įmonės darbuotojus tinkamos augalų priežiūros, o esant poreikiui taisome augalų priežiūros klaidas, tam, kad augalai nenustotų jūsų džiuginti.
Tad kviečiame pasirūpinti tiek savo aplinka, kurioje praleidžiate didžiąją laiko dalį, tiek savo klientais bei svečiais, kad jiems būtų gera pas jus sugrįžti!

Tikriausiai ne dažnai tenka girdėti terminą „Interjero augalų projektavimas“ – arba „Augalų interjere projektavimas“, žodis projektavimas dažniausiai asocijuojasi su statybos darbais. Tačiau čia kalbame ne apie statybas, o apie projekto ruošimą augalų parinkimui ir išdėstymui jūsų interjere. Nepriklausomai ar erdvė jau veikianti ir pilnai apstatyta darbo baldais ar dar visai tuščia – siekiant tinkamai parinkti augalus, jų kiekį ir lokaciją – reikalingas interjero augalų projektavimas. Parengus projektą tampa labai aišku, kiek, kur ir kokių augalų bus, kodėl jie rekomenduojami statyti vienoje ar kitoje vietoje, bei turint projektą daug lengviau apskaičiuoti darbų sąmatą.
Norite ir jūs savo verslo erdvę paversti gyva ir jaukia? Susisiekite su mumis ir mes mielai jus pakonsultuosime, bei atliksime interjero augalų projektavimą atsižvelgiant į jūsų lūkesčius, bei viziją. Kurkime tokią aplinką, kurioje gera būti.

Mūsų klientų atsiliepimai
Renata Bukelskienė

Į „Pūkuoto vėjo“ komandą kreipėmės, norėdami papuošti naują biurą augalais. Viskas pavyko puikiai, kaip ir tikėtasi. Rekomenduojame ir kitoms įmonėms, nes visos paslaugos buvo suteiktos laiku, greitai bei kokybiškai.

AB „Ignitis grupė“ biuro vadybininkė
Agnė Jankauskaitė

Labiausiai nudžiugino tiekėjo lankstumas vykdant susitarimą, tinkamiausio sprendimo pasiūlymas, galutinis rezultatas – padalinį puošiantys augalai, papildomos rekomendacijos. Atsirado pasitikėjimas tiekėju. Rekomenduočiau įmonėms ieškančioms sprendimų viešose ar ofiso erdvėse. Tiekėjas pasiūlo tinkamą sprendimą pagal kliento poreikius už patrauklią kainą.

VĮ „Registrų centras“
Giedrė Dapkus

Labai rekomenduoju Pūkuotas vėjas paslaugas augalų turėtojams, kurie nori atgaivinti augalus, bet neturi tiek žinių ar laiko deramai juos prižiūrėti, papuošti jais namus ar daugiau sužinoti apie jų priežiūrą.

IT Specialistė
Ieva

Paskutinis mūsų užsakymas - naujo bistro pagyvinimas augalais. Dabar džiaugiamės taikliai ir praktiškai parinktomis augalų kompozicijomis dailiuose spalviškai derančiuose vazonuose.

UAB „Ievos maisto tarnyba“
Kviečiame į mūsų darbų verslo erdvėse galeriją