FLORISTIKOS SEZONINIAI KURSAI

Kiekvienas sezonas yra ypatingas tuo, kad jame galima atrasti tik tam sezonui būdingų augalų ir kitų grožio elementų tiesiai iš gamtos. Pavasarį didelis troškimas gyvybės, žiedų, gaivumo. Kalbant apie vazonines gėles – floristai išryškina svogūninius augalus, pavasario šauklius kaip žydrės, krokai, tulpės, narcizai ir pan. Žiemą žydintys augalai atrodo magiškai. Kompozicijos su puansetijomis, meileniais, kalankėmis, ciklamenais ir kalėdiniais aksesurais atrodys žaismingai, skoningai.

KADA KURSAI VYKSTA?

Kursai vyksta pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Remiantis sezonu parenkamos būtent tam sezonui būdingos ir tinkančios gėlės, augalai, žalumynai ir žinoma nepamirštama atsižvelgti į tais metais vyraujančias spalvų, bei aksesuarų derinimo tendencijas. Kaip sukurti tobulą, būtent tą sezoną atspindinčią kompoziciją? Kokios yra dažniausiai daromos klaidos? Floristikos sezoniniai kursai – atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės jums susikurti pačią gražiausią kompoziciją.

PAVASARIS

Pavasarį atsiranda didelis troškimas – gyvybės, žiedų, gaivumo. Floristai išryškina skintų gėlių puokštėse ar kompozicijose tulpes, narcizus, sprogstančias medžių šakas, kurios alsuote alsuoja gyvybę ir simbolizuoja pavasarį… Kai laukuose ir aplinkoje pradeda žydėti gėlės, bei kiti augalai žaliuoti – labai sudėtinga nepasimesti tarp to, kas dera tarpusavyje, o kas ne, nes juk taip norisi į tą puokštę sudėti, kuo daugiau skirtingų gėlių, bei augalų.
Kaip sukurti „Pavasario“ sezonui tinkančią puokštę ar kompoziciją? Kokius augalus, gėles, bei puošybos elementus naudoti? Apie tai ir dar daugiau papasakosime „Floristikos Pavasario trumpuose kursuose“.

VASARA

Vasara yra laikas, kuomet dalis pavasarį pražydusių augalų jau baigia žydėti, o kiti dar tik pradeda. Būtent šiuo metų laiku gamtoje vyrauja bene daugiausiai spalvų. Kuriant puokštę ar kompoziciją mes pirmiausiai turime pagalvoti apie tai – ką norime perteikti? Kiekvienas turime sau mylimas ir priešingai – nemylimas spalvas, gėles ar augalus. Taip nutinka dėl to, kad jos sukelia mums emocijas – vienos spalvos, gėlės ar augalai mus ramina, kitos blaško, vienos džiugina, o kitos priešingai – liūdina.
Kaip sukurti „Vasaros“ sezonui tinkančią puokštę ar kompoziciją? Kokius augalus, gėles, bei puošybos elementus naudoti? Apie tai ir dar daugiau papasakosime „Floristikos Vasaros trumpuose kursuose“.

RUDUO

Ruduo yra vienas turtingiausių metų laikų primenančių baroką, kai gausu uogų, grybų, visai kitokių tam sezonui būdingų gėlių, medžių lapai pradeda keisti spalvą, kurie puikiai papildo floristikos darbus. Kada jeigu ne rudenį mes rasime natūraliai gamtos nudažytus medžių lapus? Giliukai.. kaštonai ir kita – tai kas šiam sezonui suteikia ypatingą grožį ir leidžia mums sukurti ypatingas rudeniškas kompozicijas.
Kaip sukurti „Rudens“ sezonui tinkančią puokštę ar kompoziciją? Kokius augalus, gėles, bei puošybos elementus naudoti? Apie tai ir dar daugiau papasakosime „Floristikos Rudens trumpuose kursuose“.

ŽIEMA

Žiema tai metų laikas, kada Lietuvos gamtoje nerasime natūraliai augančių gėlių, tai kaip sukurti tada žiemai tinkančią puokštę ar kompoziciją? Ar būtinai turime rinktis tik vazonines gėles ir puošybai naudoti kankorėžius? Kaip sukurti tokią kompoziciją ar puokštę, kuri puikiai tiktų šiam sezonui?
Kokius augalus, gėles, bei puošybos elementus naudoti? Apie tai ir dar daugiau papasakosime „Floristikos Žiemos trumpuose kursuose“.