Mūsų paslaugos Jūsų namams

Tikriausiai reti namai, kuriuose nebus jokio augalo, net ir tie, kurie nelabai mėgsta gėles dažniausiai jų turi. Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl yra mažai gėlių namuose – laiko stoka jų priežiūrai ir domėjimuisi. Gėlės yra nelygios gėlėms… Vienos yra ypatingai reiklios pradedant nuo žemių, kokiose turi būti pasodintos, baigiant vieta, kurioje turi augti. O ką jau kalbėti apie reiklumą laistymui. Kitos priešingai – rodosi auga puikiai nors nebuvo nei pirkta specialli žemė, nei laistoma reguliariai.
Todėl gan dažnai tenka išgirsti sakant: „Turėjau gėlių, bet kažko neaugo, nuvyto, dar šiek tiek palaikiau ir išmečiau, matyt gėlės nemėgsta mano namų.“ Deja, gėlės mėgsta visus namus – svarbu žinoti, kokios gėlės tinka būtent jūsų namams, kur statyti jas remiantis jų poreikiais (vienos mėgsta šviesą, kitos ne…), kaip auginti ir prižiūrėti.

Interjero augalų dizainerio konsultacija

Jeigu norite, kad jūsų namuose augtų ir žydėtų gėlės – susisiekite ir mes mielai jus pakonsultuosime, nepriklausomai ar jau turite augalų namuose ar dar tik ketinate juos įsigyti.
Atsižvelgiant į jūsų poreikius floristas jums pasiūlys geriausius sprendimus, kad gėlės ir augalai namuose teiktų tik geriausias emocijas ir džiugintų akis ir širdį.

Interjero augalų projektavimas

Tikriausiai ne dažnai tenka girdėti terminą „Interjero augalų projektavimas“ – arba „Augalų interjere projektavimas“, žodis projektavimas dažniausiai asocijuojasi su statybos darbais. Tačiau čia kalbame ne apie statybas, o apie projekto ruošimą augalų išdėstymui. Nepriklausomai ar jūsų namų erdvė dar visiškai tuščia ar jau pilnai apstatyta baldais, bei kitomis interjero detalėmis – siekiant tinkamai parinkti augalus, jų kiekį ir lokaciją – reikalingas interjero augalų projektavimas. Parengus projektą tampa labai aišku, kiek, kur ir kokių augalų bus, kodėl jie rekomenduojami statyti vienoje ar kitoje vietoje, bei turint projektą daug lengviau apskaičiuoti darbų sąmatą.

Atsiliepimai
Renata Bukelskienė

Į „Pūkuoto vėjo“ komandą kreipėmės, norėdami papuošti naują biurą augalais. Viskas pavyko puikiai, kaip ir tikėtasi. Rekomenduojame ir kitoms įmonėms, nes visos paslaugos buvo suteiktos laiku, greitai bei kokybiškai.

AB „Ignitis grupė“ biuro vadybininkė
Agnė Jankauskaitė

Labiausiai nudžiugino tiekėjo lankstumas vykdant susitarimą, tinkamiausio sprendimo pasiūlymas, galutinis rezultatas – padalinį puošiantys augalai, papildomos rekomendacijos. Atsirado pasitikėjimas tiekėju. Rekomenduočiau įmonėms ieškančioms sprendimų viešose ar ofiso erdvėse. Tiekėjas pasiūlo tinkamą sprendimą pagal kliento poreikius už patrauklią kainą.

VĮ „Registrų centras“
Giedrė Dapkus

Labai rekomenduoju Pūkuotas vėjas paslaugas augalų turėtojams, kurie nori atgaivinti augalus, bet neturi tiek žinių ar laiko deramai juos prižiūrėti, papuošti jais namus ar daugiau sužinoti apie jų priežiūrą.

IT Specialistė
Ieva

Paskutinis mūsų užsakymas - naujo bistro pagyvinimas augalais. Dabar džiaugiamės taikliai ir praktiškai parinktomis augalų kompozicijomis dailiuose spalviškai derančiuose vazonuose.

UAB „Ievos maisto tarnyba“
Kviečiame nors trumpam pažvelgti į mūsų kuriamo interjero detales