Mūsų paslaugos Jūsų namams

Tikriausiai reti namai, kuriuose nebus jokio augalo, net ir tie, kurie nelabai mėgsta gėles dažniausiai jų turi. Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl yra mažai gėlių namuose – laiko stoka jų priežiūrai ir domėjimuisi. Gėlės yra nelygios gėlėms… Vienos yra ypatingai reiklios pradedant nuo žemių, kokiose turi būti pasodintos, baigiant vieta, kurioje turi augti. O ką jau kalbėti apie reiklumą laistymui. Kitos priešingai – rodosi auga puikiai nors nebuvo nei pirkta specialli žemė, nei laistoma reguliariai.
Todėl gan dažnai tenka išgirsti sakant: „Turėjau gėlių, bet kažko neaugo, nuvyto, dar šiek tiek palaikiau ir išmečiau, matyt gėlės nemėgsta mano namų.“ Deja, gėlės mėgsta visus namus – svarbu žinoti, kokios gėlės tinka būtent jūsų namams, kur statyti jas remiantis jų poreikiais (vienos mėgsta šviesą, kitos ne…), kaip auginti ir prižiūrėti.

Interjero augalų
dizainerio konsultacija

Jeigu norite, kad jūsų namuose augtų ir žydėtų gėlės – susisiekite ir mes mielai jus pakonsultuosime, nepriklausomai ar jau turite augalų namuose ar dar tik ketinate juos įsigyti.
Atsižvelgiant į jūsų poreikius floristas jums pasiūlys geriausius sprendimus, kad gėlės ir augalai namuose teiktų tik geriausias emocijas ir džiugintų akis ir širdį.

Interjero augalų projektavimas

Tikriausiai ne dažnai tenka girdėti terminą „Interjero augalų projektavimas“ – arba „Augalų interjere projektavimas“, žodis projektavimas dažniausiai asocijuojasi su statybos darbais. Tačiau čia kalbame ne apie statybas, o apie projekto ruošimą augalų išdėstymui. Nepriklausomai ar jūsų namų erdvė dar visiškai tuščia ar jau pilnai apstatyta baldais, bei kitomis interjero detalėmis – siekiant tinkamai parinkti augalus, jų kiekį ir lokaciją – reikalingas interjero augalų projektavimas. Parengus projektą tampa labai aišku, kiek, kur ir kokių augalų bus, kodėl jie rekomenduojami statyti vienoje ar kitoje vietoje, bei turint projektą daug lengviau apskaičiuoti darbų sąmatą.

Kviečiame nors trumpam pažvelgti į mūsų kuriamo interjero detales

Grįžti į viršų

Susipažinkime – esu Neringa, „Pūkuotas vėjas“ gėlių studijos vadovė. Jau daugiau nei 15 metų užsiimu floristika ir vedu kurybinius, floristikos ir edukacinius renginius.

floristė Neringa Paukštytė – Simomavičė