Floristikos kursai

floristikos kursai 6_pukuotasvejas.lt

Floristikos kursai dažniausiai siejasi su profesionaliais floristais, tačiau neskubėkite spęsti. Floristų kursai, kuriuos rengia PŪKUOTAS VĖJAS, skirti tiems, kas:

 

  • nori keisti darbą ir pradėti dirbti floristikos srityje, todėl tokiuose kursuose teorija pateikiama koncentruotai, gausu praktinių žinių, nes geras floristas visada bus tas, kurį pirmiausia moko praktika;

 

  • jau turi teorinių žinių, yra susipažinę su baziniais dalykais, tačiau jiems trūksta darbo stažo, įdirbio, praktikos;

 

labai mėgsta dirbti su gėlėmis, floristika yra jų pomėgis, tačiau jiems reikia žinių, jie nori išmokti, kaip komponuoti teisingai, kokius įrankius naudoti, kur viską pirkti ir kita.

Floristikos kursai išmoko ir tokių dalykų, kaip darbo vietos pasiruošimas, medžiagų parinkimas, suderinimas ir kokią įtaką tai turi darbo kokybei, trukmei, rezultatui. Kursų metu suteikiamos visos medžiagos, dažnai atliekamos tokios kūrybiškos užduotys kaip puokštės kūrimas, kai visi besimokantieji turi vienodas medžiagas. Tada tampa akivaizdu, kaip nuotaika, pasaulio matymas, kurį tą dieną spinduliuoja floristas, atsispindi jo sukurtoje puokštėje, kuri gali būti pastelinių ar ryškių spalvų, griežtų ar lengvų linijų.

 

Floristų kursai vyksta gėlių studijoje PŪKUOTAS VĖJAS mažose grupėse. Taip kiekvienam skiriama individualaus dėmesio, tad floristų kursai tampa išties vertingi ir naudingi.

 

Floristikos kursai, ar jie būtų skirti mėgėjams, ar juos lankys anksčiau gėlių meno besimokęs floristas, yra viena iš mėgstamiausių mūsų veiklų, tad kviečiame prisijungti.

 

Kada ir kokie floristikos kursai vyksta PŪKUOTAS VĖJAS studijoje, galite sužinoti mūsų “Facebook” paskyroje arba kreipdamiesi į mus nurodytais kontaktais.

 

Spauskite čia, jei norite sužinoti, kas ir kokia yra gėlių studija PŪKUOTAS VĖJAS.

floristikos kursai 2_pukuotasvejas.lt